31. Kepertov memorijal

aljosa

U novom terminu održana je naša tradicionalna regata kojom se sjećamo osnivača kluba i čovjeka koji je imao viziju da će Zagreb postati “jedriličarski” grad!

Uz lijepo vrijeme na žalost nije bilo nešto vjetra pa se prvi dan uspjelo odjedriti jedan plov a u nedjelju se čekalo skoro do dva da se uspije odraditi i drugi plov toga dana a treći ukupno.

Sve u svemu – regata je uspjela. Toni Bilan iz JK Istra (Lovran) je pobjednik regate a najbolja djevojka i ujedno druga ukupno je Mare Samaržija iz JK Sv. Nikola.

U Laseru 4.7 Roni nije dao da ga se ugrozi… 🙂

Rezultati su tu a i par sličica:

   

   

 

aljosa

Imate pitanja

Za sve nejasnoće, upite, pohvale i prijedloge budite slobodni kontaktirati nas.

document.addEventListener( 'wpcf7submit', function( event ) { var reference = Date.now().toString(36) + Math.floor(Math.pow(10, 12) + Math.random() * 9*Math.pow(10, 12)).toString(36); jQuery('input[name="wpcf7cfpdf_hidden_reference"]').val(reference); }, false );
Veličina fonta
A A A
Disleksija
Kontrast